Ławka / Stolik kawowy z drewna z odzysku UNC

Symbol: 106164

Minimalistyczne piękno, proste, ale eleganckie - naturalny wygląd, który dodaje ciepła i charakteru Twojemu domowi. Usiądź na nim lub pozwól, aby wyeksponował Twoje ulubione skarby dekoracyjne, używając go jako stolika bocznego.

1795.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu Sprawdź - Na zamówienie

WYMIARY: 100 x 35 cm
WYSOKOŚĆ: 22 cm

Produkt z Holandii.

„Szczęście to motyl, który, gdy go gonisz, jest zawsze poza twoim zasięgiem, ale jeśli usiądziesz spokojnie, może cię dosięgnąć”.  Nathaniel Hawthorne |

Podobnie jak drzewo, które puszcza liście, aby nabrać sił na sezon odnowy, tak dla nas, ludzi, ważne jest, aby usiąść i cieszyć się ciszą. Powinniśmy szanować ciszę i dzięki temu naładować nasze umysły. W tym wyścigu szczurów, który nazywamy życiem, jest to tym ważniejsze. Usiądź więc na ławce Urban Nature Culture, wykonanej ręcznie z odzyskanego drewna i na chwilę oderwij się od rzeczywistości.

Minimalistyczne piękno, proste, ale eleganckie - naturalny wygląd, który dodaje ciepła i charakteru Twojemu domowi. Usiądź na nim lub pozwól, aby wyeksponował Twoje ulubione skarby dekoracyjne, używając go jako stolika bocznego. Wszystko polega na powolnym konsumowaniu i docenianiu tego, co mamy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie